ДЕЛЕГАЦІЯ ДП СЗТФ “ПРОГРЕС” ВЗЯЛА УЧАСТЬ В “DUBAI AIRSHOW 2019”

Цьогоріч 16-та Міжнародна аерокосмічна виставка “Dubai Airshow 2019” (оригінальна назва) відбулась з 17 по 21 листопада в місті Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати.

Серед багатьох причин приймати участь в Dubai Airshow можно виокремити найголовнішу, – Близький Схід – це найбільш стрімко зростаючий авіакосмічний регіон у світі, а Дубаї являється його центром.

Формат салону об’єднав в єдиному виставковому просторі експозицію зразків авіаційних і космічних виробів, озброєнь і військової техніки, а також конференції, семінари, круглі столи та презентації. У салоні взяли участь близько 1210 компаній і 87 тисяч фахівців з більш ніж 76 країн, на відкритій стоянці було продемонстровано 165 різних літальних апаратів.

/ДОВІДКА/ Dubai Airshow 2019 – це передова міжнародна виставка аерокосмічної індустрії та авіашоу, в рамках якої більш ніж 1000 світових виробників та брендів демонструють свої новітні розробки та технологічні інновації і досягнення у галузі. Dubai Airshow почало своє існування у 1986 році як начал свою жизнь в 1986 году как Arab Air. З того часу шоу виросло і перетворилось в одну із найбільш масштабних та важливих аерокосмічних подій у світі.