Про компанію

company_image

Державне підприємство «Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «ПРОГРЕС» (ДП СЗТФ «ПРОГРЕС») було засноване у 1990 році як перший в Україні офіційний експортер/імпортер військових товарів і послуг, а отже воно має довготерміновий діловий досвід роботи на ринках озброєння та військової техніки.

Постановою Кабінету Міністрів України ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» надано усі права як експортері/імпортеру товарів та послуг військового і спеціального призначення.     

Сьогодні ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» здійснює господарську діяльність перебуваючи у складі Державного концерну «Укроборонпром», учасниками якого є велика кількість підприємств оборонно-промислового комплексу України.

Україна володіє дуже потужним промисловим потенціалом з розробки і виробництва військової техніки, увесь спектр якої пропонується ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» на експорт.          

За більш ніж 25-річну діяльність на світовому ринку озброєнь, ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» здійснювало поставки військової та спеціальної техніки у більше ніж 50 країн на різних континентах, включаючи країни Європи, Близького Сходу, Південно-Східної Азії, Латинської Америки та Африки. Це були поставки самих різних видів та типів озброєння, товарів і технологій, боєприпасів, спеціального обладнання і послуг тощо.

ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» пропонує експортні поставки військових товарів поточного виробництва (основні бойові танки, бронетранспортери, транспортні літаки «Антонов», сучасні морські судна, системи зв’язку, радарні установки), сучасні технології та ноу-хау, а також роботи з розробки та проектування новітніх зразків озброєнь і військової техніки.   

Запорукою успішності ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» є професійні підходи до процесу експорту озброєння та військової техніки. 

Ми маємо за честь запропонувати Вам взаємовигідне співробітництво у наступних сферах:

 

  • експорт та імпорт товарів і послуг військового та спеціального призначення, зокрема стрілецького озброєння, боєприпасів, військової і спеціальної техніки, запасних частин, вибухових речовин та інших товарів, які використовуються для створення і виготовлення озброєння та спеціальної техніки;
  • кораблебудівна галузь (проектування та виготовлення бойових і цивільних кораблів, ремонт та модернізація морського обладнання, вузлів і гідроакустичних систем тощо);
  • авіаційна галузь (виготовлення літаків, авіаційних ракет, двигунів, спеціального обладнання, послуги з ремонту та модернізації літаків);
  • модернізація озброєння та військової техніки для закордонних замовників;
  • послуги з ремонту озброєння та військової техніки;
  • експорт новітніх технологій, конструкторської документації у військовій та цивільній сферах використання;
  • надання послуг з навчання іноземних спеціалістів у військових закладах України або на території замовника;
  • проектування спеціалізованих заводів та виробів

 

Наше підприємство спільно із українськими центрами кораблебудування володіє значними досвідом з проектування та виготовлення суден різної водотоннажності та різного призначення. Ми пропонуємо судна берегової охорони, патрульні і десантні судна, судна для сил спеціального призначення.   

Спеціалізовані судна призначені для охорони та захисту водних кордонів та для протидії браконьєрству.  

Українські ремонтні підприємства спроможні виконувати капітальні ремонти та проводити модернізації озброєння як радянського походження, так і сучасного вітчизняного.

Сьогодні ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» це підприємство, яке динамічно розвивається і пропонує широкий спектр товарів та послуг. За роки своєї діяльності наше підприємство здобуло репутацію надійного партнера. Команда наших професійних співробітників, а також їх знання та навички є гарантіями ефективної взаємної співпраці та дотримання вимог замовника.

Ми завжди відкриті до діалогу та взаємовигідної співпраці.