“СЗТФ “ПРОГРЕС” ПРЕДСТАВИЛО НОВІТНІ РОЗРОБКИ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ “ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018”

“Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма “Прогрес” на цьогорічній Міжнародній оборонній виставці “Зброя та безпека” представила новий мобільний радіолокаційний комплекс охорони периметру “Харза”.

Цей комплекс призначений для забезпечення захисту стратегічних об‘єктів, наприклад, штабів, вузлів зв‘язку, складів та баз зберігання озброєння та військової техніки, електростанцій, від нападу диверсійних груп та безпілотників.

Комплекс здійснює охорону за допомогою радіолокаційного спостереження у будь-якому напрямі, обробляючи та записуючи інформацію в діапазонах видимого та інфрачервоного випромінювання. Це дозволяє забезпечити цілодобову охорону периметру, території та підступів до об’єктів за будь якої погоди та часу доби.

Можливості “Харзи” дозволяють ефективно відстежувати потенційні загрози на відстані, яка дозволяє їх заздалегідь знищити або знешкодити. Зокрема, РЛС комплексу здатна “побачити” маленький безпілотник (з ЕПР 0,01 м2) на відстані 7 км, людину – за 18 км, а великі об’єкти, такі як автомобіль чи літак – за 30 км. При цьому “Харза” здатна одночасно стежити в режимі онлайн за 200 цілями.

Серед її переваг – компактність: комплекс розміщується на одновісному автомобільному причепі, що дозволяє оперативно та скритно переміщувати комплекс. Окрім того, система потребує мінімальний час для розгортання. Для приведення “Харзи” у активний стан необхідно лише 7 хвилин.

Окрім МРК “Харза”, СЗТФ “ПРОГРЕС” було також представлено такі новітні розробки, як:

  • Великий набір магнітного хірургічного інструменту (призначений для видалення сторонніх тіл з м’яких тканин, кісток, суглобів, різних порожнин та органів, та використовується для надання спеціалізованої хірургічної допомоги в умовах військово-медичних  клінічних центрів).
  • Малий набір магнітного хірургічного інструменту (призначений для діагностики та видалення феромагнітних металевих сторонніх тіл з м’яких тканин та використовується для надання кваліфікованої допомоги на етапах медичної евакуації)
  • Модернізовану радіолокаційну станцію РЛС-Х1-М “ОКО”
  • Навісні керамо-полімерні бронепанелі (Al2O3) для додаткового захисту легкоброньованих машин.

     

     

  • Керамо-полімерні бронепанелі (Al2O3) для захисту вертольотів типу Мі-8(17)/24(35).