ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» приймає участь у Міжнародній виставці і конференції із захисту IDEX-2019

ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» приймає участь у Міжнародній виставці і конференції із захисту IDEX-2019, яка відкрилася 17 лютого у місті Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати).

IDEX є однією з найбільших міжнародних виставок з оборони, яка демонструє новітні технології в усіх секторах сухопутної, морської та протиповітряної оборони. Це унікальна платформа для встановлення та зміцнення відносин з урядовими установами, підприємствами та збройними силами в усьому світі.

Наша фірма на цьогорічній виставці представила, зокрема, такі новітні розробки, як мобільний радіолокаційний комплекс охорони периметру «ХАРЗА» і мобільний комплекс спостереження і збору інформації «ТАЙРА», а також експонати виробництва ТОВ «УКРОП», а саме: 7.62 мм снайперську гвинтівку UAR-10, 7.62 мм снайперську гвинтівку UBR-008, 5.56 мм автоматичну гвинтівку UAR-15.

Мобільний радіолокаційний комплекс охорони периметру «ХАРЗА» призначений для забезпечення захисту стратегічних об‘єктів, наприклад, штабів, вузлів зв‘язку, складів та баз зберігання озброєння та військової техніки, електростанцій, від нападу диверсійних груп та безпілотників

Мобільний комплекс спостереження і збору інформації “ТАЙРА” – модульний, мобільний комплекс денного та нічного спостереження і військової розвідки, здатний працювати в труднопрохідній місцевості та виконувати розвідуватильно-спостережні місії при будь-яких погодних умовах.

Впродовж перших двох днів виставки було проведено низку переговорів із ключовими партнерами ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» щодо подальшого співробітництва.

IDEX проводиться раз на два роки в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC), який розташований в центрі Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати).