ДП СЗТФ “ПРОГРЕС” на Конференції, присвяченій поглибленню співробітництва між ОПК України та Агенцією НАТО з підтримки та постачання (АНПП)

Представник ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» взяв участь у Конференції, присвяченій поглиблинню співробітництва між ОПК України та Агенції НАТО з Підтримки та Постачання (АНПП).

Найбільш цікаві та важливі тези дискусії стосувались бізнесових можливостей для державних і приватних підприємств оборонного сектору України отримати статус постачальника НАТО, та можливих взаємовигод від такої співпраці в контексті поглиблиння Україно-Натівських  відносин, зокрема, в рамках Програми розширених можливостей  (Enhanced Opportunity Partnership Program).

Беручи участь у програмах АНПП, українські оборонні підприємства будуть забов‘язані гармонізувати стандарти своєї науково-дослідної діяльності, розробки, виробництва і сертифікації, у відповідності із вимогами закупівельної системи НАТО, таким чином покращуючи власний інтелектуальний і технологічний потенціал.

За результатами Конференції  домовлено, що ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» під керівництвом ДК «Укроборонпром» впроваджуватиме Політику «Інтеграції та  етики» АНПП, паралельно практикуючи  участь у закупівельних процесах АНПП.

Представник ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» висловив думку представлених державних експортних компаній щодо доцільності та своєчасності такої взаємодії.