Сучасне озброєння та бойова техніка

dd
Сучасне озброєння "Зроблено в Україні"
Військово-промисловий комплекс України

Виробництво продукції військово-промислового призначення  – одна із небагатьох сфер виробництва, у яких Радянський Союз до моменту свого розпаду міг конкурувати з іншими країнами. На весь світ були відомі досягнення у ракетобудуванні, виробництві бронетехніки, радіолокаційного обладнання, засобів протиповітряної оборони. Біля 25% потужностей колишнього союзного оборонно-промислового комплексу Україна отримала у спадщину після розпаду СРСР.

Після проголошення незалежності України було розроблено і затверджено урядом основні напрями державної програми військового виробництва. Ставилося завдання зберегти потенціал оборонного комплексу як базавого, використати його можливості для здійсненя структурно-технічної перебудови промислового сектора економіки, розвитку сільського господарства і переробних галузей.

Україна має можливість виготовляти , модернізувати та проводити капітальний ремонт значної частини систем озброєння та військової техніки, що були вироблені у Радянському Союзі та знаходяться на озброєнні у різних куточках земної кулі. Окрім того, за роки незалежності  було розроблено та запущено у виробництво велику кількість вітчизняних виробів військово-промислового призначення.

Читати каталог продукції ddd
ДП СЗТФ "ПРОГРЕС" у складі Державного концерну "Укроборонпром"