MSPO 2021 завершує роботу: ДП “СЗТФ “ПРОГРЕС” звітує про успішну роботу на виставці в Польщі

Сьогодні завершується робота 29-ї Міжнародної виставки оборонної промисловості MSPO 2021, що з 7 по 10 вересня проходила у виставково-конгресовому центрі Targi Kielce в польському місті Кельце.

Організатором української експозиції на виставці в Польщі вже традиційно виступила компанія ДП “СЗТФ “ПРОГРЕС”. Цьогоріч в MSPO 2021 взяли участь 20 українських підприємств, а українська делегація складалася з близько 50 осіб.

Як зазначає директор ДП “СЗТФ “ПРОГРЕС” Тарас Шийко, українська делегація гідно продемонструвала себе на виставці: провела низку ефективних переговорів та загалом впоралася із поставленими на захід завданнями. За його словами, виставка в Польщі – це гарний майданчик для просування українських продуктів та послуг на міжнародний ринок.

Тарас Шийко також відзначив і стратегічне значення виставки MSPO для України: “Я вважаю, що величезне значення MSPO має, в першу чергу, для розвитку військово-технічного співробітництва між Україною та Польщею. І це має надзвичайну вагу тому, що, як  ви знаєте, Польща є одним з наших основних союзників у війні з Російською Федерацією. Друге завдання, яке вирішує ця виставка – це, звичайно, ворота в Європу. Тут представлені практично всі гранди європейського військово-промислового комплексу. І цей майданчик дає змогу представникам наших підприємств проводити досить вдало та ефективно переговори з іншими партнерами з усієї західної Європи”.

Нагадаємо, на виставці MSPO 2021 в Польщі на українському стенді демонструвалася продукція українських державних та приватних підприємств. Відвідувачі та високоповажні гості виставки могли ознайомитися з макетами високотехнологічної продукції українських підприємств, таких як РК 360 МЦ “Нептун” та РСЗВ “Вільха”, безпілотними роботизованими системами, а також низкою іншої продукції, такої як підривачі та капсулі боєприпасів.