ДП “СЗТФ “ПРОГРЕС” презентує свою керамічну броню на виставці MSPO-2021 у Польщі

Українське підприємство ДП “СЗТФ “ПРОГРЕС” презентує на виставці MSPO-2021, що наразі триває у Польщі, нову керамо-полімерну композитну броню.

Це перша закордонна демонстрація керамічних бронепанелей, розробку яких ДП “СЗТФ “ПРОГРЕС” спільно з київськими науковцями розпочало у 2018 році.

Разом з тим, керамічні бронепанелі української розробки мають бути цікавими і для закордонних покупців, тому участь у виставці MSPO-2021 стане першим важливим кроком до просування розробки ДП “СЗТФ “ПРОГРЕС” за кордоном.

Керамічна броня від ДП “СЗТФ “ПРОГРЕС” призначена для додаткового захисту легкоброньованої техніки від ураження бронебійними набоями різних калібрів. Наразі підприємство створило три типи бронепанелей: для захисту від бронебійних куль Б32 калібру 7,62х54 мм; калібру 12,7х108 мм та калібру 14,5х114 мм.

Ця керамо-полімерна композитна броня – унікальна українська розробка: під час роботи над цим проєктом розробники отримали 13 Патентів на корисну модель, у тому числі й на керамічні бронеелементи на основі оксиду алюмінію.