ДП СЗТФ “ПРОГРЕС” – ОРГАНІЗАТОР ОБ’ЄДНАНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЕКСПОЗИЦІЇ НА MSPO-2019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Кращі підприємства вітчизняного ОПК представили свої новітні розробки та досягнення в рамках об’єднаної української експозиції на Міжнародній виставці “MSPO-2019”, що проходила 3-6 вересня 2019 року в місті Кельце, Польща.   

На українському стенді свою продукцію презентували такі підприємства-учасники Державного концерну “Укроборонпром”, як ДП “Державне Київське конструкторське бюро “Луч”, ДП “Ізюмський приладобудівний завод”, ДП “Харківський приладобудівний завод ім. Т. Г. Шевченка”, ДП “Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова”, ДП “Завод імені В. О. Малишева”, а також приватні компанії, які не входять до складу Концерну.

У виставці також брали участь держкомпанії-спецекспортери: Державне підприємство “Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма “ПРОГРЕС” (організатор експозиції), Державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство “Спецтехноекспорт”, Державне зовнішньоторговельне та інвестиційне підприємство “Промоборонекспорт”, Державна компанія “Укрспецекспорт”.

Серед знакових експонатів національної експозиції слід зазначити макети ракетних комплексів та ракет “Вільха”, та “Нептун”, макети радіолокаційних станцій 36Д6М1, 80К6КТ, 90К6Е, мобільного радіолокаційного комплексу охорони периметру “Харза”. До того ж, на стенді були представлені натуральні зразки ракетних комплексів “Скіф”, “Корсар” та ін.

Під час цьогорічного міжнародного форуму було проведено низку важливих зустрічей та переговорів щодо поглиблення існуючого співробітництва, а також розвитку перспективних напрямків співпраці підприємств ОПК України та Польщі.

Для довідки: MSPO – щорічна найбільша виставка досягнень оборонної промисловості у Польщі та Центральній Європі. Вона організовується та поводиться під патронатом президента Республіки Польща. Україна бере участь у заході з 2014 року. Починаючи з 2018 року організатором об’єднаної української експозиції являється Державне підприємство “Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма “ПРОГРЕС”.