DSA-2018: ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» взяло участь у Міжнародній виставці “Defence Services Asia”

Делегація Державного підприємства «Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «ПРОГРЕС» взяла участь у Міжнародній виставці “Defence Services Asia” (DSA), – одному з найбільших в Азії форумів озброєння та військової техніки. Подія проходила в Куала-Лумпур (Малайзія) з 16 по 19 квітня цього року.

В рамках участі у «DSA-2018», на об’єднаній експозиції Державного концерну «Укроборонпром» (ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» є одним із ключових підприємств-спецекспортерів у складі концерну), «ПРОГРЕС» представив експонати виробництва ТОВ «УКРОП.», а саме: 7.62 мм снайперську гвинтівку UAR-10, 7.62 мм снайперську гвинтівку UBR-008, 5.56 мм автоматичну гвинтівку UAR-15.

Довідка:

Міжнародна виставка Defence Services Asia (DSA) – один із найбільших в Азії форумів озброєння та військової техніки. DSA проводиться під егідою Міністерства оборони Малайзії. Тематика виставки охоплює озброєння сухопутних військ, засоби протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) і зв’язку, авіаційну техніку, озброєння берегової охорони, бронетанкову техніку та артилерійські системи, спеціальну стрілецьку зброю та екіпіровку сил спеціального призначення, військово-морську техніку та озброєння, супутникові та космічні технології, продукцію подвійного призначення.