ДП «СЗТФ «ПРОГРЕС» представило продукцію українських підприємств на виставці «Зброя та Безпека-2021»

Під час XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека-2021» українські підприємства на чолі з ДП «СЗТФ «ПРОГРЕС» представили гостям виставки низку власних зразків озброєння та військової техніки.

Так, на стенді ДК «Укроборонпром» відвідувачі могли ознайомитися з БПЛА Sparrow та Windhover від ТОВ «НВП «Спайтек»; розробками від ДП НДІ РС «Квант-Радіолокація», зокрема з інтегрованою системою обробки інформації та управління ІСОІУ; натурним зразком автоматичного гранатомета УАГ-40 від ПрАТ «Кузня на рибальському»; а також з портативним озонатором та наборами магнітного хірургічного інструменту від Харківського фізико-технічного інституту. 

Водночас на виставці ДП «СЗТФ «ПРОГРЕС» представило і спільну з ДП ХКБМ ім. О. О. Морозова розробку – навісні керамо-полімерні бронепанелі, призначені для додаткового захисту легкоброньованої техніки від ураження бронебійними набоями калібрів 7,62 мм, 12,7 мм та 14,5 мм.

Така експозиція ДП «СЗТФ «ПРОГРЕС» привернула до себе увагу високопоставлених гостей виставки. Протягом усіх днів роботи на виставці керівництво ДП «СЗТФ «ПРОГРЕС» провело низку зустрічей з представниками різних країн.

Зокрема, відбулися плідні перемовини з представниками делегацій країн Королівства Саудівської Аравії, Грузії, Болгарії, Румунії, Польщі, Індонезії, Латвії, Сполучених Штатів Америки, Хорватії та країн Африки.