ДП “СЗТФ “ПРОГРЕС” на виставці IQDEX-2021

Українські підприємства на чолі з ДП “СЗТФ “ПРОГРЕС” представили свою продукцію на виставці  IQDEX-2021 в Іраку.

В Іраку з 10 по 13 квітня в Національному виставковому центрі міста Багдад пройшла 9-а міжнародна виставка товарів та послуг військового призначення IQDEX-2021. Цьогоріч об’єднану експозицію ДК “Укроборонпром” на виставці очолило ДП “СЗТФ “ПРОГРЕС”.

Українська оборонна промисловість на IQDEX-2021 була представлена компаніями ДП “ДержККБ “ЛУЧ”, авіаційна виробнича компанія ТОВ “Скаетон”, ДП “Завод 410 цивільної авіації” та ТОВ “СКБ “Вектор-В”. Учасники виставки мали змогу ознайомитися з низкою зразків українського озброєння та військової техніки, більшість з яких не один раз демонстрували свою якість в бойових умовах на сході України.

Серед зразків ОВТ, представлених в Іраку, були натурний зразок автоматичного гранатомета УАГ-40, макети популярних за кордоном протитанкових ракетних комплексів “Скіф” та “Корсар”, а також макети ПТРК “Бар’єр-С”, РСЗВ “Вільха”, БпАК Raybird-3, керованого артилерійського снаряда “Квітник-Е”, низки радіолокаційних станцій (РЛС П-18, РЛС 36Д6М-1, МРК “Тайра” тощо) та гранатометних пострілів.

Український стенд був переповнений відвідувачами та привернув до себе увагу високопоставлених гостей виставки. Серед них – Міністр оборони Республіки Ірак генерал-лейтенант Джума Інад Саадун Аль-Джубурі, Міністр промисловості Манхал Азиз Махмуд, Командувач Військово-повітряних сил Збройних сил Республіки Ірак генерал-лейтенант Шихаб Джахід Зенгна, а також Голова корпорації військової індустріалізації та інші високопосадовці Республіки Ірак.

Ірак є важливим партнером України в галузі військово-технічного співробітництва та перспективним ринком збуту української оборонної продукції. Тому успішне закріплення нашої країни на цьому ринку – задача всіх органів влади України, а також промисловців та спецекспортерів.